sticky

 • wydarzenia
 • galeria
 • portfolio

czwartek, 12 września 2013

Wernisaż

"Mały Misz-Masz, czyli artystyczny Kogel-Mogel"


Kolejny wernisaż odbył się 10 września o godzinie 18.30 w Sosnowcu w Centrum edukacji i wychowania młodzieży młodzieży- KANA, na ulicy Legionów 10. Przyznam się szczerze, że termin wtorkowy strasznie mnie rozleniwił i w ogóle nie odczuwałam presji związanej z imprezą. Naturalnie do czasu....kiedy to wszyscy zaproszeni gości zaczęli się zjawiać z prędkością światła i nie zdążyłam zjeść swoich pierogów ze szpinakiem, które miały być moim obiadem, jako że stawiłam się na miejsce zaraz po pracy - głodna. 
Rozpoczęcie wernisażu odbyło się nieco po czasie, w kawiarence Kany, gdzie to pani Linda Hofman, jako mistrz ceremonii wygłosiła elokwentne przemówienie. Niestety moje okazało się być jednym wielkim bełkotem o niczym, jako że wszystko co mogłam powiedzieć zostało wypowiedziane za mnie i ostatecznie wyjąkałam co miałam wyjąkać  a następnie wszyscy udaliśmy się na piętro, gdzie rozwieszone były prace. 


I jak to bywa na takich imprezach, poznałam przemiłe nowe osoby a także mogłam gościć tych, którzy zrobili mi wspaniałą niespodziankę swoją obecnością, a których bardzo długo nie widziałam. Spora dawka rodziny także przewinęła się przez korytarze a ostatecznie wszyscy wylądowaliśmy z powrotem w kawiarence. I jak to bywa w takich sytuacjach, każdy stolik gromadził innych znajomych, więc każdy musiałam "zaliczyć". Z czasem została nas gromadka, tak więc skupiliśmy się w jednym miejscu i kontynuowaliśmy przebieg wydarzeń. Niestety czas mijał bardzo szybko  a kawiarnia czynna była do godziny 21.00, tak więc pół godziny wcześniej wszyscy zebraliśmy walizeczki i ulotniliśmy się do domów, jako że środa była dniem pracującym, a wyspać się trzeba było. :)


Ja osobiście chciałabym Wam wszystkim podziękować za przybycie. Było mi bardzo miło widzieć znajome twarze  nie tylko z rodziny, ale także z czasów liceum oraz facebooka ;) Przyjemnie było z Wami móc znów zamienić słowo i cieszyć się waszą obecnością. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało i wszyscy bawili się równie dobrze jak ja :) 


10 komentarzy:

 1. Marto, czy mogę skopiować sobie zdjęcie ze mną na pierwszym planie? Ania Mirkowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście dziękujemy za mile spędzony czas.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że wernisaż się udał! :) Fajnie jest widzieć Twoje prace na ścianach, nawet jeśli nie osobiście ;) Super wyglądałaś [gorset! ♥]! Życzę kolejnych wystaw!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda tylko, że musieliśmy się szybciej zwinąć ( wcześnie zamykali lokal). Cieszę się, że tak uważasz i wzajemnie chciałabym również widzieć i twoje prace ! Miałabym pretekst by przyjechać do Krakowa ;)
   Co do gorsetu to rzadko go noszę ze względu na kręgosłup, ale od czasu do czasu zawsze to miły dodatek do wieczorowego stroju ^^.

   Usuń
  2. Widzisz, ja jak zwykle spóźniona z odpisywaniem... ;p
   Oj, szkoda! Ale i tak wszystko się pięknie prezentowało :) Dzięki, może uda mi się zaplanować jakąś wystawę po nowym roku, ale zapraszam do Krakowa nawet i bez pretekstu :D
   Rozumiem, sama mam problemy z kręgosłupem... dbaj o siebie!:*

   Usuń
  3. Dziękuję ! Ty również ! A do Krakowa na pewno wpadnę i bez wernisażowego pretekstu na jakąś klimatyczną kawę i ciacho ;) Poczekam tylko aż się obronisz, zawsze to w końcu milej jak się ma czystą głowę od wszelakich zmartwień i obowiązków :)

   Usuń
 4. Gratuluję, cieszę się, że wszystko poszło po Twojej myśli. :) Jestem tutaj pierwszy raz, i jest pięknie, naprawdę, prace robią niemałe wrażenie. Też rysuję. ;) Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, Julu ! Cieszę się, że tak uważasz a przede wszystkim cieszę się, że możemy wymienić się doświadczeniem ;) Z chęcią wpadnę, podaj mi tylko adres ;)Pozdrawiam również !

   Usuń

----