sticky

 • wydarzenia
 • galeria
 • portfolio

czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt !!!

Witam wszystkich cieplutko !!! Dzisiejszy post będzie świąteczny, ponieważ już dzisiaj Wigilia i nie może być inaczej !! Chciałabym Wam życzyć spełnienia wszystkich marzeń, spokoju, zdrowia, wspaniałych słodkości na stole oraz ogromnej ilości prezentów !!! Również wspaniałego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku, bo przecież musi być on lepszy od bieżącego pod wieloma względami ! I tego Wam właśnie życzę, a nawet sto razy więcej ! Samych radości i sukcesów, a tym którzy uwielbiają karpia, to i wesołej rybki :P Osobiście nie przepadam za karpiem ani za kompotem z suszonych śliwek, czy innego suszu, ale cokolwiek pojawi się na stole, niechaj wyjdzie Wam na zdrowie ! A jeśli mam być szczera to najbardziej nie mogę się doczekać ciasta ♥ A prezenty to swoją drogą. 


Dziękuję również, że jesteście ze mną przez ten cały czas, bo jak wiadomo bez Was ten blog by nie istniał. I mam również nadzieję, że i w następnym roku będziemy wspólnie brnąć przez artystyczny świat ! 
Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo aktywne pod wieloma względami, a przedświąteczny czas i sporo obowiązków, które nałożyły mi się ostatnio na głowę, utrudniły mi regularne blogowe działania. Ale od paru dni chodzę na siłownię i nie mam zamiaru poprzestać dlatego myślę, że od nowego roku udźwignę wszystko, co mi się pod nogi napatoczy ! :)  Będę jak ekstra, hiper, super Atomówka ! Muszę jedynie zregenerować siły i rozpoczynam już od dzisiaj. Tak więc następny obiecany post pojawi się zaraz po nowym roku. Świeżutki i cieplutki jak pieczywko o poranku, w najlepszej piekarni ;) Na czas świąteczny znikam i niestety na wszelkie pytania i komentarze odpowiem z opóźnieniem, ale mam nadzieję, że nikogo to nie zniechęci, bo przecież co się odwlecze to nie uciecze. Życzę Wam z całego serca wspaniałych sukcesów i abyście w Nowym Roku ruszyli pełną artystyczna parą ! Wraz z życzeniami ślę skromną pocztówkę i coś jeszcze specjalnie ode mnie .... ;) 


♥♥ Wesołych Świąt !!!!! I Szczęśliwego Nowego Roku !!!! ♥♥

6 komentarzy:

 1. Wesołyyyych ♥ Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ♥♥♥ Nie ma innej możliwości. Po nowym roku trzeba wszystko zaplanować ! :3 :-d

   Usuń
 2. No to spóźnione wesołych Świąt, zdrówka, samych udanych rysunków chyba nie muszę życzyć, no i tego... I samych artystycznych prezentów! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i Wzajemnie ! - życzę wszystkiego dobrego i czegokolwiek sobie dusza zażyczy ! ♥ :)

   Usuń
 3. I really love your blog! merry christmas!
  would you like to follow each other on GFC & G+? If you follow me,
  I will follow you back after it.
  www.tomntins.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you ! Sure ! Will you send me the link please ? :)

   Usuń

----