sticky

  • wydarzenia
  • galeria
  • portfolio

niedziela, 7 kwietnia 2013

Szkatułka Krawcowej

Nie ma to jak wpaść w szał artystyczny ;)

Tak , tak , jak już się wpadnie w ten obłęd tematyczny , to już nie ma drogi ucieczki . Ostatnio tak właśnie biegają za mną szkatułki podsycając w głowie ciągle to nowe pomysły :) Z drugiej strony chcę rysować , z innej znowu szyć , i tak najlepiej robić wszystko naraz , żeby zaspokoić swoje artystyczne ciągotki  a tu rąk brakuje . Przydałaby się jeszcze dodatkowa para ;) Ostatnio nawet z tego całego myślenia i kombinowania , co z czym połączyć , sypiać nie mogę O_o . I tak leżakuje w tym łóżku zastanawiając się czy nie lepiej by było po prostu wstać i zrobić coś pożytecznego , niż robić coś wbrew woli własnego organizmu  ;)
Za każdym razem kończy się to tak samo . Po wielu minutach męczarni wreszcie zasypiam nie wiadomo kiedy , a następnego ranka psioczę , że muszę jeść , że muszę się myć , muszę zrobić tą kawę ,  zamiast siąść i robić , robić , robić .....
Tym razem na tapetę wysunę wam kolejną szkatułkę :) Nazwałam ją Szkatułką krawcowej , bo w zasadzie taki miałam pomysł na jej realizację :) . Szkatułka także , jak Królowej Nocy , jest na sprzedaż . Aukcje znajdziecie TUTAJ  :) . W zasadzie szkatułka ta może służyć i jako prezent dla typowej krawcowej albo po prostu jako szkatułka dla kogokolwiek komu się spodoba . Chciałam jedynie aby zachowała swój krawiecki charakter ;) Bo i na biżuterię też się nadaje ;).


Jest w kolorze bieli , zamykana oczywiście , udekorowana dwoma małymi wizerunkami maszyny do szycia po bokach . Na rogu kokarda z szarego płótna , której boki zwieńczone są koralikową , białą koronką , a w środku przyszyty guziczek :) Podstawę dekoracji wieka stanowi koronkowa róża , a na niej elementy dekoracyjne wiążące się z tematyką szkatułki : Nożyczki , szpila z białą perełką , szpula z nicią oraz agrafką  i dodatkowy guziczek :)
Środek szkatułki cały jest w bieli a na wewnętrznej stronie wieka znajduje się podusia na szpilki , choć może służyć także do zupełnie innych rzeczy ;) Pomysły do jej zastosowania zostawiam Wam :)


Mam nadzieję , że się wam podoba , a jeśli nie to trudno :)  Zawsze mogę zacząć tupać jak wściekły królik  ( nie wiem co mam ostatnio z tymi królikami ) a w kwestii szkatułek to jeszcze pewnie nie koniec ... ale na dzisiaj to już tak  :)

2 komentarze:

----